Artist-talk з учасницею проекту «За кадром» Світланою Зінов’євою

У рамках проекту «За кадром» арт-програми Одеського міжнародного кінофестивалю 15 липня в галереї InvogueArt відбудеться зустріч із учасницею проекту Світланою Зінов’євою. Вона розповість про авторське, документальне та експериментальне кіно, яке важко комерціалізувати. Захід відбудеться за підтримки Фонду культурної дипломатії UART.

Світлана Зінов’єва – кінооператорка, продюсерка. Членкиня Національної Спілки кінематографістів України, членкиня Української Кіноакадемії, лауреатка Премії ім. Івана Миколайчука 2017 року. Засновниця та спів-кураторка Клубу документального кіно Close Up. Експертка, членкиня журі та конкурсів, лекторка.

Народилась у 1952 р. У 1976 р. закінчила кінооператорський факультет Київського театрального інституту ім. Карпенка-Карого (майстерня Сурена Шахбазяна). Працювала на Одеській кіностудії та студії Київнаукфільм. Зняла як операторка-постановниця сім ігрових та близько тридцяти документальних фільмів.

Починаючи з 1993 року, незалежна  продюсерка, директорка і засновниця студії Inspiration Films. Продюсувала близько 40 документальних фільмів, деякі з них були нагороджені на FID Марсель, Краківському МКФ, Молодість МКФ та інших. Ініціювала та проводила з партнерами протягом 10 років Українські майстерні з міжнародної ко-продукції документального кіно.

Початок о 16:00

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова за посиланням:

https://goo.gl/forms/RRwjqp0q5s9x7m4W2

Інформація:

Invogue#Art — галерея сучасного мистецтва, розташована у центрі Одеси. Її робота спрямована на просування українських сучасних художників. Місія галереї — інвестувати у розвиток художнього середовища в Одесі та урізноманітнити культуру подій міста.

Фонд культурної дипломатії UART — некомерційна благодійна організація, метою якої є популяризація України та української культури за кордоном та ознайомлення українців із досягненнями світового мистецтва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *